Váš nákupní košík je prázdný.

Vyhledávání:

rozšířené

Aktuality
Inzerce
Poslední přidané
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Nerezové zábradlí JAP

Navštivte související oddělení eshopu: Zábradlí: Sety zábradlí | Sloupky | Madla | Komponenty | Výplně | Příslušenství

Nerezové zábradlí určené pro vnitřní i venkovní použití. Jednoduše smontovatelné, bez potřeby speciálního nářadí. Hlavní výhodou nerezového zábradlí je možnost vzájemných kombinací dílčích komponent, které našim zákazníkům nabízí vytvořit si moderní nerezové zábradlí, skutečně podle jejich individuálních představ. Zákazník již nemusí řešit někdy komplikované objednání a výrobu zábradlí, jelikož může jednotlivé komponenty zakoupit samostatně v našich prodejnách a e-shopu. Kromě možnosti volby a kombinace jednotlivých dílů je nerezové zábradlí JAP dostupné všem kutilům, kteří si chtějí jeho montáž realizovat úplně sami. Nicméně i ti, kteří nechtějí využít vlastních sil, se mohou obrátit na naší firmu Röhrl s.r.o kde jim rádi dodávku i samotnou montáž zajistíme. Nerezové zábradlí JAP je dobrá volba pro Váš interier

 

 

   

Stavebnicové nerezové zábradlí JAP

 

Stavebnicové zábradlí od společnosti J.A.P. s. r. o. jsme už představili. Víte tedy, že funguje jako stavebnice, ze které můžete postavit zábradlí na míru svému schodišti. Výsledkem je originální zábradlí, které si šikovný kutil snadno namontuje během jednoho či dvou dnů. Nemusíte tedy čekat, až přijde řemeslník, ani není třeba pořizovat drahé zábradlí na míru. Navíc je nerez moderním, všestranně využitelným materiálem s dlouhou životností a snadnou údržbou.

Rada odborníka:

  1. Pro začátek je nutné důkladně zaměřit schody, na které budete dávat své nové zábradlí. Je třeba znát výšku a šířku každého schodu, šířku vlastního schodiště a balustrády.
  2. Po zaměření schodiště stanovte potřebný počet sloupků podle délky vašeho zábradlí (standardní vzdálenost sloupků je 1 m).
  3. Rozhodněte se pro typ ukotvení sloupku (do boku nebo na horní plochu schodu).
  4. Horní madlo si můžete vybrat nerezové nebo dřevěné a typů výplní máte na výběr ještě více (nerezové duté a plné pruty, splétaná lanka či skleněné výplně vyrobené z bezpečnostního skla s možností dekorů na skle).
  5. Jednotlivé komponenty můžete dle libosti kombinovat, takže fantazii se meze opravdu nekladou. Ke každému lanku, tyči a madlu je ještě nutné zakoupit koncovky, které jsou používány vždy na začátku a na konci zábradlí. 

Co je třeba:

Pro bezproblémovou montáž si vystačíte se základním nářadím, jakým je šroubovák, plochý klíč, imbusový šestihran a kladivo. Kromě tohoto běžného kutilského náčiní budete potřebovat ještě vodováhu, příklepovou vrtačku a ruční pilku. 

 

Provozovatel

  • IČO: 02608430
  • DIČ: CZ02608430

Edveře s.r.o

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2017 e dveře s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.