Váš nákupní košík je prázdný.

Vyhledávání:

rozšířené

Aktuality
Inzerce
Poslední přidané
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Schodiště

Schody a schodiště

Schody a schodiště často představují ústřední prvek v interiéru. Proto by se jim měla věnovat náležitá pozornost. Správně zvolené schodiště musí být především bezpečné. Schodiště by mělo mít neklouzavý povrch, dostatečně široké nášlapy a přiměřenou výšku schodů pro pohodlné užívání. Každé schodiště by mělo doplnit vhodné a funkční zábradlí. Vzhled a styl samotného schodiště už záleží jen na Vás a dispozicích vašeho prostoru. 

 

   

 

Stavebnicové schodiště FONTANOT hravě zapadne kamkoliv:

Jednoduché moderní řešení za příznivou cenu, tak lze krátce vystihnout schodiště Arkè. Výrobcem je italská firma Fontanot, kterou si za devět let působení oblíbili zákazníci po celém světě. Oproti schodištím na zakázku má stavebnicové schodiště Arkè mnoho výhod - žádné čekání, protože na skladě jsou schodiště připravena k okamžitému odběru, a výhodnou cenu, kterou umožňuje sériová výroba součástek.

Kvalita a moderní vzhled jsou samozřejmostí. Schodiště Arkè je navíc výzvou pro každého domácího kutila, který pohromadě obdrží vše, co bude potřebovat. Přitom se montáž schodiště obejde bez obtížného natírání, sváření nebo lepení, které by komplikovalo a znatelně zdržovalo práci. Připravené díly opatřené povrchovou úpravou stačí sestavit pomocí běžného montážního nářadí. Když řekneme, že máte na výběr ze čtyř točitých a čtyř segmentových typů, nevypadá to na přílišnou variabilitu. Opak je však pravdou. Schodiště Fontanot opravdu zapadne kamkoliv – každý základní typ schodiště má mnoho možností, můžete volit různé barvy a provedení. Třeba model Kompact má 152 různých podob! 

 

   

 

Schodiště Arké vám ušetří spoustu peněz a času. Jak to? Můžete si ho navrhnout a sestavit sami. Všechny komponenty, které budete k montáži stavebnicového schodiště potřebovat, vám přijdou v jedné krabici. Pak už stačí mít při ruce základní kutilské nářadí a jde se na to. Jak snadné je dát schodiště dohromady, se můžete přesvědčit v návodu, který ukazuje montáž krok za krokem.

 

V oddělení Schodiště ARKÉ  u jednotlivých typů schodišť naleznete videa kde jsou nahrány podrobné postupy montáže, které vás určitě přesvědčí, že každý z 8 typů schodiště Arké opravdu zvládnete sami nainstalovat. Navíc tam najdete základní informace o jednotlivých modelech, které vám umožní vybrat ten správný právě pro vás.

katalog ke stažení:

 

 

Provozovatel

  • IČO: 02608430
  • DIČ: CZ02608430

Edveře s.r.o

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

© 2017 e dveře s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.